Q&A: Carmit a Lee Cherry

17. listopadu 2009 v 18:20 | Janurka |  Rozhovory
Lee Cherry uveřejnil na Zodiac blogu tzv. Q&A (otázky a odpovědi) s Carmit. Tady máte překlad.


1. Odkud jsi se právě vrátila a co jsi tam dělala?
Právě jsem přijela z Hong Kongu, kde jsem vystupovala pro akcei Operation Smile, která vydělala přes 1 milion amerických dolarů....Jsem velmi pyšná :)

2. Na čem zrovna pracuješ?
V úterý, 17.listopadu, budu v Dancing With The Stars. Tancuju v kousku nadcházejícího filmu "Nine" režírovaného Robem Marshallem. Také se můžete podívat na moje vystoupení z Pop Goes The World na youtube nebo na carmitbachar.net. (pozn. videa tady)

3. Slyšel jsem, že máš nový managment..Řekni nám něco o tom.
V poslední době jsem začala pracovat s Wendy Goldstein z Omerta Managment. Je jednou z nejvyších v A&R průmyslu více než deset let a je to silná žena. Jsem nadšená, že se s ní pohybuju.

4. Budeš vystupovat s tvojí novou muzikou v dalším Zodiacu?
Absolutně budu vystupovat s mojé novou muzikou v dalším Zodiacu a nemůžu se dočkat.

5.Kdy bude další Zodiac a jaké máš plány?
Myslíme, že další Zodiac by měl být začátkem příštího roku!!! Vždycky je hodně nových zajímavých věcí v práci na další Zodiac Show. Je strašně moc kousků puzzlí, které se neustále vyvíjí. Slibuju, že 2010 bude úžasný!!

6. Vždycky děláš milion věcí. Jak dokážeš udržet krok a všechno to koordinovat?
Upřímně, sama nevím, jak to dělám?! Hlavně když mám chřipku uprostřed toho všeho. Nějak to vždycky vyjde....Tak to je! Jsem Panna a umíme být super soustředěný uprostřed chaosu, tak dlouho, jak to bereme krok za krokem. Také nejlépe pracuju pod tlakem. ;) V současné době mě drží motivace. Chci to nejlepší, takže do toho dávám všechno, ničeho nelituji a musím se držet kupředu!!

7. Máš něco, co bys chtěla vzkázat svým mladým fanouškům, kteří tě znají z PCD a chtějí prolomit v tanečním/hudebním průmyslu?
Jsem inspirováná z toho, jak jsou fanoušci inspirování hudbou, tanečními pohyby a stylem! Co můžu říct, že fanoušci nejsou nikdy v nečinnosti....A pak přemýšlíte, co chcete dělat místo toho, co doopravdy děláte!! Buďte kreativní, když to milujete, více se zapojujte do toho, co děláte, ať je to cokoliv. A slibuju vám, že se nebudete nudit;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luky26 SB♥♥ luky26 SB♥♥ | Web | 18. listopadu 2009 v 17:44 | Reagovat

ta 7. je hezká :)

2 M!Ška M!Ška | Web | 18. listopadu 2009 v 19:56 | Reagovat

<3 :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama