Potkal jsem Carmit #01

4. listopadu 2009 v 18:49 | Janurka
Včerejší příběh Nadii z Číny! :)

Okay ... fakt nevím, co mám vlastně psát ... lol stále se nemůžu uklidnit ... Dobře! Um ... Všechno začalo Carmitiným twitterem.

Věděli jsme, že Carmit jede do Hongkongu a zbláznili jsme se lol ... Po celém týdnu hledání jsme se smířili, že asi nemáme šanci se s ní setkat, protže jsme neměli tušení, kde je ubytovaná, a kdy vlastně přijela do HK. Ale včera ráno se stal zázrak.

Carmit tweetovala, že je ubytovaná v hotelu Upper House s požádala všechny její fanoušky a přátele, aby se s ní přišli rozloučit!Volali jsme do hotelu, jestli by nám nemohli dát Carmit k teleofnu. Bohužel tam nebyla. Bylo asi 5.30 odpoledne.

Čas utíkal a cítili jsme se beznadějně, protože jsme si mysleli, že už se mohla vrátit zpátky a tak jsme jen čekali doma.
Kolem 8.15 mi zazvonil mobil!!

Akorát jsem byla ve vlaku a věděla jsme, že bych přijela pozdě, takže jsme znovu zavolala Carmit a chtěla vědět, jestli by se nemohla pár minut zdržet. Ten rozhovor byl opravdu k smíchu, vlastně jsme se bavili, jako starý kamarádi lol ... A ona řekla něco, což podle mě bylo čínsky! lol ... A hodně jsme se smáli ... a tak oldožila čas z 9 hodin na 9.15.

Přijeli jsme tam a čekali. Řikali jsme:::: "Ach, je to ona??! Carmit !! .... oh....=((( NE lol ..." V 9.25 nakonec přišla!! OMGOMGOMG

"Viděla jsem tzvoje tweety a jsou stráááášně sladký!" řekla mi o twitteru! OMG! A dala nám obrovský objetí, stejně jako její maminka Tina <333Obě jsou strašně sladké, a chovají se tak mile! !


Pak jsme si sedli a mluvili o obecných věcech jako její solové album nebo o HK. Dostali jsme nějaký podpisy a byla jsem super nervozní! Vlastně jsme moc nemluvila lol ....

Ohhh ... Carmit říkala "Jsi hrozně rozkošná!" <333 Červenala jsem se haha ...

Můj kamarád Nicolas najednou řekl, že bysme Carmit chtěli zazpívat písničku! Řekla jsem něco jako::: Počkej, počkej, co se dějě !!??(v čínštině, samozřejmně lol ..) a Nicolas mě prostě ignoroval a pořád si mlel "Chtěli bysme ti zazpívat Stickwitu!" Skoro jsem se zhroutila, jak jsem byla vyděšená z kamery. A Carmit se smála, takže díky tomu jsem se taky styděla Po zpívání nás hrozně objala a řekla: "Argh! Ani jsem se nenadechla!" a hlasitě se zasmála haha ...

Jak se chystali odejít, ještě jsme jí požádali, jestli by nám nemohla dát nějaký podpisy pro kamarády. A její mamka a ona nás zase objali. Myslím, že mě objala minimálně 3x lol?

Při loučení jsme ještě spojily ruce a zakřičeli jsme "1 2 3 PCD!" haha Už te'd mi chybí její smích ...

Je mnohem štíhlejší než na fotkách. A EXTRÉMNĚ krásná! Ale ten její smích... Chybí mi její smích! lol

PS, když viděla Evropskou verzi PCD alba, byla překvapená, že to nikdy předtím neviděla! A pořád se koukala na tracklist a říkala: "Super! To je opravdu skvělé ... omg tyhle písničky"!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 M!Ška M!Ška | Web | 5. listopadu 2009 v 8:10 | Reagovat

tak tys to u té kim řekla uplně přímooo :D

2 luky26 SB♥♥ luky26 SB♥♥ | Web | 5. listopadu 2009 v 14:14 | Reagovat

:) to je uzasny! .. Jano, uplně tam vidím tebe :D :) jak seš s Carmit :) počkej jako! oni ty písničky vypadaj na jejich verzi jinak? jako hodně nebo málO? :-O

3 Janurka Janurka | Web | 5. listopadu 2009 v 15:58 | Reagovat

[2]: Jj, liší se tracklistem. :) Ta Evrospká je tzv. "Tour Edition". :) Jsou tam i zvonění na mobil, remix Hot Stuff, Buttons se Snoopem, Stickwitu s Avantem A trošku jiný Dont cha! :)

[1]: Já vždycky :D

4 mirabudos sb mirabudos sb | Web | 6. listopadu 2009 v 19:18 | Reagovat

Ahoj jak se máš mohl bych tě poprosit o jeden hlas v soutěži www.cumelky.blog.cz/ děkuji moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama