Listopad 2009

Blog: Přidejte si mě na twitteru @IamCarmit

25. listopadu 2009 v 10:03 | Janurka |  Blogy
Ahoj myspaceři fuj, to zní ošklivě :D...Omlouvám se, ale víc než jsem tady, tak tweetuju, tak si mě tam přidejte!!! LOL Stále vás mám všechny ráda, ale je snažší tweetovat po celý den. Už jste tweetovali?! Pojd'te lidi a chatujme tam...
Lásku a Světlo
Carmit

Fotka: Dětská akce "11. výročí dnu dětí" (22.11.2009)

25. listopadu 2009 v 9:56 | Janurka |  Akce
22.listopadu se Carmit účastnila jedné dětské akce. Moc jí to slušelo! :) Bohužel jen jedna fotka. :(

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Fotky: Pre AMA's (20.listopadu 09)

23. listopadu 2009 v 11:58 | Janurka |  Akce
Hlasím se tu s novýma fotkama z 20.listopadu, kdy byla menší akce k předávání cen "American Music Awards". Předávacího večera se nezúčastnila. Radši si to užila s čokoládou v televizi. informace z jejího twitteru :D Jinak s eomlouvám za ty tagy na fotkách. Hold nemám zbytečný peníze na kupování fotek.Moc, moc, moc jí to slušelo! <3


Design 0.5

20. listopadu 2009 v 13:35 | Janurka |  Designy
Po více než měsíci je tu další, v pořádí již 5. design. Dělala jsem ho sama, proto vypadá, tak jak vypadá. Tak mě prosím omluvte. Pokud se nezobrazuje, zmáčknětě F5. Snad se aspoň trošku líbí.

Fotky: Carmit na Svedka Vodka (18.11.09)

19. listopadu 2009 v 20:01 | Janurka |  Akce
Fotky jsou ze včerejška. Je tu přenádherná! <3

credit: CarmitFocus

Video: Carmit v DWTS!

18. listopadu 2009 v 8:41 | Janurka |  Vystoupení
Zde je vystoupení z včerejšího večera (pro nás z dnešního brzkého rána). Carmit je tam taková užasně smyslá, strašně jí to sluší a tancuje nádherně! <3
credit: pcdworld

Q&A: Carmit a Lee Cherry

17. listopadu 2009 v 18:20 | Janurka |  Rozhovory
Lee Cherry uveřejnil na Zodiac blogu tzv. Q&A (otázky a odpovědi) s Carmit. Tady máte překlad.


1. Odkud jsi se právě vrátila a co jsi tam dělala?
Právě jsem přijela z Hong Kongu, kde jsem vystupovala pro akcei Operation Smile, která vydělala přes 1 milion amerických dolarů....Jsem velmi pyšná :)

2. Na čem zrovna pracuješ?
V úterý, 17.listopadu, budu v Dancing With The Stars. Tancuju v kousku nadcházejícího filmu "Nine" režírovaného Robem Marshallem. Také se můžete podívat na moje vystoupení z Pop Goes The World na youtube nebo na carmitbachar.net. (pozn. videa tady)

3. Slyšel jsem, že máš nový managment..Řekni nám něco o tom.
V poslední době jsem začala pracovat s Wendy Goldstein z Omerta Managment. Je jednou z nejvyších v A&R průmyslu více než deset let a je to silná žena. Jsem nadšená, že se s ní pohybuju.

4. Budeš vystupovat s tvojí novou muzikou v dalším Zodiacu?
Absolutně budu vystupovat s mojé novou muzikou v dalším Zodiacu a nemůžu se dočkat.

5.Kdy bude další Zodiac a jaké máš plány?
Myslíme, že další Zodiac by měl být začátkem příštího roku!!! Vždycky je hodně nových zajímavých věcí v práci na další Zodiac Show. Je strašně moc kousků puzzlí, které se neustále vyvíjí. Slibuju, že 2010 bude úžasný!!

6. Vždycky děláš milion věcí. Jak dokážeš udržet krok a všechno to koordinovat?
Upřímně, sama nevím, jak to dělám?! Hlavně když mám chřipku uprostřed toho všeho. Nějak to vždycky vyjde....Tak to je! Jsem Panna a umíme být super soustředěný uprostřed chaosu, tak dlouho, jak to bereme krok za krokem. Také nejlépe pracuju pod tlakem. ;) V současné době mě drží motivace. Chci to nejlepší, takže do toho dávám všechno, ničeho nelituji a musím se držet kupředu!!

7. Máš něco, co bys chtěla vzkázat svým mladým fanouškům, kteří tě znají z PCD a chtějí prolomit v tanečním/hudebním průmyslu?
Jsem inspirováná z toho, jak jsou fanoušci inspirování hudbou, tanečními pohyby a stylem! Co můžu říct, že fanoušci nejsou nikdy v nečinnosti....A pak přemýšlíte, co chcete dělat místo toho, co doopravdy děláte!! Buďte kreativní, když to milujete, více se zapojujte do toho, co děláte, ať je to cokoliv. A slibuju vám, že se nebudete nudit;)Fotky: Vystoupení v divadle Avalon

17. listopadu 2009 v 17:50 | Janurka |  Vystoupení
Mám tu pro vás několik fotek z vystoupení, které se konalo 11.září. Omlouvám se, nevím, jak to teď s blogem budu zvládat. Jinak včera jsem slavila první výročí, ani jsem to nijak neoslavila :( Budu se snažit vám to vynahradit hned jak to půjde. :)
Video: Podpora od Open Artist Celebrit

14. listopadu 2009 v 11:54 | Janurka |  Videa: Rozhovory
Open Artist organizace na podporu Homosexuálů atd. nahrála na video takový spot, kde je většina hvězd zapojených do tohoto projektu. Carmit mezi nimi nechybí. Můžete jí tam vidět třikrát. Jednoím ze záběrů je odpověd na otázku "Co je životní síla?" Carmit odpovídá: "Životní síla je vaše šance změnit budoucnost!" (Life force is your chance to change the future)

Videa: Vystoupení v Avalon divadle (11.listopadu)

12. listopadu 2009 v 16:23 | Janurka |  Videa: Vystoupení
Včera večer Carmit vystupovala pro organizaci Open Artist v Los Angeleském divadle Avalon. A poprvý (i když s ní vystupovala už podruhý) můžete slyšet novou písničku s názvem "Cream". Kousek jsem vám už jednou posílala, ale během chvilky bylo to video stáhnuto.

Cream

Fierce

Novinky: Vystoupení v DWTS, nemoc!

9. listopadu 2009 v 16:53 | Janurka |  Novinky
Mám tu dvě novinky:

  • 17.listopadu (úterý) odvysílá Americká stanice nový díl "Dancing With The Stars" (obdoba českého Star Dance), kde hostuje i Carmit, která se na to opravdu poctivě připravovala, dokud doslova nepotila krev. Carmit už se této show jednou zúčastnila. :)
  • A v souvislosti s tou tvrdou dřinou nám naše Foxy onemocněla! :( Včera to psala na twitter. Přeju jí co možná nejdřívější uzdravení. :)

Fotky: Akce Verizon Wireless Samsung Rogue

9. listopadu 2009 v 16:48 | Janurka |  Akce
Fotka ze 4.října! :)


Potkal jsem Carmit #01

4. listopadu 2009 v 18:49 | Janurka
Včerejší příběh Nadii z Číny! :)

Okay ... fakt nevím, co mám vlastně psát ... lol stále se nemůžu uklidnit ... Dobře! Um ... Všechno začalo Carmitiným twitterem.

Věděli jsme, že Carmit jede do Hongkongu a zbláznili jsme se lol ... Po celém týdnu hledání jsme se smířili, že asi nemáme šanci se s ní setkat, protže jsme neměli tušení, kde je ubytovaná, a kdy vlastně přijela do HK. Ale včera ráno se stal zázrak.

Carmit tweetovala, že je ubytovaná v hotelu Upper House s požádala všechny její fanoušky a přátele, aby se s ní přišli rozloučit!Volali jsme do hotelu, jestli by nám nemohli dát Carmit k teleofnu. Bohužel tam nebyla. Bylo asi 5.30 odpoledne.

Čas utíkal a cítili jsme se beznadějně, protože jsme si mysleli, že už se mohla vrátit zpátky a tak jsme jen čekali doma.
Kolem 8.15 mi zazvonil mobil!!

Akorát jsem byla ve vlaku a věděla jsme, že bych přijela pozdě, takže jsme znovu zavolala Carmit a chtěla vědět, jestli by se nemohla pár minut zdržet. Ten rozhovor byl opravdu k smíchu, vlastně jsme se bavili, jako starý kamarádi lol ... A ona řekla něco, což podle mě bylo čínsky! lol ... A hodně jsme se smáli ... a tak oldožila čas z 9 hodin na 9.15.

Přijeli jsme tam a čekali. Řikali jsme:::: "Ach, je to ona??! Carmit !! .... oh....=((( NE lol ..." V 9.25 nakonec přišla!! OMGOMGOMG

"Viděla jsem tzvoje tweety a jsou stráááášně sladký!" řekla mi o twitteru! OMG! A dala nám obrovský objetí, stejně jako její maminka Tina <333Obě jsou strašně sladké, a chovají se tak mile! !


Pak jsme si sedli a mluvili o obecných věcech jako její solové album nebo o HK. Dostali jsme nějaký podpisy a byla jsem super nervozní! Vlastně jsme moc nemluvila lol ....

Ohhh ... Carmit říkala "Jsi hrozně rozkošná!" <333 Červenala jsem se haha ...

Můj kamarád Nicolas najednou řekl, že bysme Carmit chtěli zazpívat písničku! Řekla jsem něco jako::: Počkej, počkej, co se dějě !!??(v čínštině, samozřejmně lol ..) a Nicolas mě prostě ignoroval a pořád si mlel "Chtěli bysme ti zazpívat Stickwitu!" Skoro jsem se zhroutila, jak jsem byla vyděšená z kamery. A Carmit se smála, takže díky tomu jsem se taky styděla Po zpívání nás hrozně objala a řekla: "Argh! Ani jsem se nenadechla!" a hlasitě se zasmála haha ...

Jak se chystali odejít, ještě jsme jí požádali, jestli by nám nemohla dát nějaký podpisy pro kamarády. A její mamka a ona nás zase objali. Myslím, že mě objala minimálně 3x lol?

Při loučení jsme ještě spojily ruce a zakřičeli jsme "1 2 3 PCD!" haha Už te'd mi chybí její smích ...

Je mnohem štíhlejší než na fotkách. A EXTRÉMNĚ krásná! Ale ten její smích... Chybí mi její smích! lol

PS, když viděla Evropskou verzi PCD alba, byla překvapená, že to nikdy předtím neviděla! A pořád se koukala na tracklist a říkala: "Super! To je opravdu skvělé ... omg tyhle písničky"!


Video: 2 fanoušci zpívají s Carmit Stickwitu

4. listopadu 2009 v 5:36 | Janurka |  Videa: Ostatní
Bože, to je milý!! :D Asi má Stickwitu nějakou oblíbenou, na lodi to zpívala prckům! :D


Fotky: Setkání s fanoušky před hotelem!

4. listopadu 2009 v 5:30 | Janurka |  Ostatní
Mám tu pro vás několik fotek ze včerejška. Předtím než Carmit odjela z HK, napsala na twitter, že pokud se s ní chtěj fanoušci setkat, ať přijedou před její hotel "Upper House Hotel". Několik jich přijelo a já tu mám fotky od jedné holky, kterí se jmenuje Nadia. Mluvilo se tam i o mně, o tom hovoru na skype a řekla, že jsem strašně sladká! :D Takže prosím, jestli mi někdo nevěřil, zeptejte se Ni! ;D Děkuji. No, ale už k ty fotky! :) :)Fotky: Osobní #06

2. listopadu 2009 v 14:10 | Janurka |  Ostatní
Mám tu další várku osobních fotek, všechny jsou z Číny! Carmit se dneska asi nudila, protože je jich vážně dost. :)

Na lodi s novými přáteli

Taky zpívala dětem Stickwitu :)

Radost z výdělku pro Operation Smile :)

Vystoupení

Výhled z hotelu

Carmit s maminkou (a krásným pejskem :D)