Solová kariéra

3. srpna 2009 v 13:24
8.března 2008 se Carmit na oficiální stránce Pussycat Dolls - pcdmusic.com oficiálně rozloučila s kariérou Pussycat Doll a vrhla se na solovou kariéru.

V prních rozhovoru po PCD vůbec, v rozhovoru s E! v březnu 2008, uvádí, že v budoucnotsi bude vydávat sólové a hned v dalším rozhovoru pro Savvy.com říká že pracovala s Macy Gray a že její album bude vydáno v roce 2009.

V červnu 2008 umístila Carmit na své oficiální myspace písnočku nazvanou "Carmasútra". Většina lidí odhadovala, že tohle je její první singl. V květnu roku 2009 však písničku zase stáhla s tím, že je to jen 4 roky staré demo. Carmit také dělala featuring. na skladbě "Lo-Down", která vyšla v lednu 2008 se zpěvákem Stormem Lee na jeho albu Soulfillapopkilla. Mezitím nazpívala vokály pro album Macy Gray "The Gray Life". V prosince 2008 při Carmitiném chatu na Viside nechtěně unikla nedodělaná skladba "Overrated", která by ale na albu NEMĚLA, podle Carmtiných slov, být. V červnu Carmit uvěřejnila na svém myspace písničku "Fierce" produkovanou Jaredem Lee Gosselinem, a napsanou samotnou Carmit Bachar, Kayem Colaem a Che'Nellem. To byl další zlomový bod ve její solové kariéře a s touto písničkou začala opět pravidelně vystupovat. Fierce je však podle Carmitiných slov zábavná písnička věnovaná spíše pro Gaye a není jejím prvním singlem. Ostatní producenti, se kterými spolupracovala jsou mimo jiné Phillipe Bianco, Leo Mellace a Steve Catizone. Dále spolupracovala s Vikterem Duplaixem na jeho nadcházejícím singlu. Carmit prohlásila v rozhovoru pro Blogtalkradio, že její singl vyjde v září.

Jak už sjem psala výše, Carmitiono CD má vyjít v průběhu roku 2009 a zatím ještě není znám název. Zde jsou 4 písničky, které by měli být na albu. Všimněte si, že na všech se Carmit autorsky podílela. :)

  1. "Fierce'" (written by Carmit Bachar, Che'Nelle , Kristen Ashley Cole, Jared Lee Gosselin, Anthony William Hardy)
  2. "Cupid" (written by Carmit Bachar, Jared Lee Gosselin, Anthony William Hardy, Mika Lett, Phillip White)
  3. "Love Is A Weapon" (written by Carmit Bachar, Jared Lee Gosselin, Phillip White)
  4. "Me" (written by Carmit Bachar, Jared Lee Gosselin, Mika Lett, Phillip White)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama