Biografie

3. srpna 2009 v 12:54
Celé jméno: Carmit Maile Bachar
Barva očí: Šedo-modré
Barva vlasů: Zrzavé (pravá barva: blond)
Znamení: Panna
Místo narození: Encino, Los Angeles
Datum narození: 4.9.1974

Carmit Maile Bachar; ohnivě červené vlasy, zvláštní obličejové rysy a smyslný chraptivý hlas, toto jsem Carmitiny asi největší rysy.Narodila se 4.9.1974 v Los Angeles a přišla z talentované rodiny. Pracovala se spoustou slavných lidí jako No Doubt, Beyoncé, P. Diddy, Macy Gray a Janet Jackson. Hrála malé role v několika filmech, např. Charlieho andílci, Žába k zulíbání a nahrála i několik reklam. Carmit je jedna z nejrespektovanějších tanečnic a choreografek ve světě vůbec. Tancovala i na světovém turné Rickyho Martína jako La Vida Loca Girl!

Tanec však není jediný, co Carmit umí. Díky svému hlasu a skvělé hře na klavír vystudovala Hamiltonovu hudební akademii v LA. Dále také studovala již zmíněný tanec a hru na housle a byla členkou národního rytmicko-gymnastického týmu, díky kterému v roce 1992 obsadila 5.místo na Olympijských hrách.

Carmit vložila své srdce do PCD, do skupiny, ve které přetrvávala dlouhých 13 let (1995-2008) a jako jediná původní členka patřila i mezi pěveckou "verzi" této skupiny, která byla založena v roce 2003. "Někteří osobnosti udělali tuhle skupinu drzou" řiká ta, která má přezdívku "Foxy" (Mazaná). 8.března 2008 však skupinu opustila.

Carmit se narodila s vrozenou kosmetickou avdou, rozštěpem rtu a parta a musela absolovovat 16 operací. Díky této zkušenosti se snaží vracet svůj úspěch dětěm. V LA založila za podpory organizace "Operaton Smile", kde je světovou zástupkyní svojí vlastní enziskovou organizaci "Smile With me" na podporu dětí, které trpí stejnou vadou.Věří v neomezené schopnosti a možnosti překonávání všech životních překážek, prtoo se taky rozhodla, že se svojí dlouholetou přítelkyní Christel Hughes napíšou knížku "Be the star that you are!" (Bud hvězdou, kterou jsi). Vítěžek z prodeje této internetové knížky půjde na popdoru dětí na misi v Peru. Carmit už za sebou jednu misi má, v květnu roku 2008 se rozjela pomáhat dětem do Bolívie.

Carmit má za sebou už jedno album, které natočila jako členka The Pussycat Dolls, ale letos chystá vydat své solové debutové album.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama