Srpen 2009

Den s PCD na Očko TV!

31. srpna 2009 v 10:35 Novinky
Tak jsem dneska po 100 letech zas zapla Očko a co nevidim, hrajou moje milované Stickwitu! První, co mě upřímně napadlo bylo, že moje maminka měla pravdu a určitě se PCD rozpadly, a že toto vše je k jejich výročí! :D Ona mi totiž ráno volala, že to hlásili na E2! No, takže večer od 9-10 (myslím) budou dávat všechny klipy najednou a po celý den je tam budete vidět častějš! :) Ach, to bylo tak krásný vidět Carmit zas v televizi, víte co..:D

Blend 0.2!

31. srpna 2009 v 0:08
Nemyslela sjem si, že po tom prvním pokusu sem ještě něco dám, ale nakonec dávám.. :D Takže můj druhý blend s Carmit.. :) Snad se aspon trochu líbí.. :)

Free Image Hosting at www.ImageShack.usDesign 0.2!

30. srpna 2009 v 22:21 Designy
Táák a je tu další design! :) Po přesunutí z minulé adresy je to v pořadí druhý.. :) Opět jsem ho nedělala já (:D), proto za něj děkuji Karol a snastavením mi pomohla Ivča, popisky do menu jsou ptoom od Sáry. :) I vám dvěma děkuji.. :)

Náhled:Dům

30. srpna 2009 v 20:09
Carmit bydlí od roku 2007 v domě, postavený v LA ve čtvrti Valley Village v ulici Bucknell Avenue, což je asi jen 10 minut jízdy do Hollywoodu a blízko u dálnice 101.

Dům je menší, má 3 pokoje, 2 koupelny a kuchyň. Bohužel, není známa rozloha.
Carmitina ložnice nabízí mimo jiné i velikou výřivou vanou, sprchový kout a soukromý přístup k zadní zahradě. Na hlavním dvoru je největší ozdobou bazén ve tvaru ledviny s dřevěnou plochou na opalování, to není ale jediný bazén, v tomto oploceném objektu najdete ještě jeden větší plavecký obdelníkový bazén. Na již zméněné hlavní zahradě do kterého je krásný výhled z otevřeného obývacího pokoje s velkým krbem můžete také najít garáž s prostorek na dvě auta.

Carmit v tomto domě neplatila tolik za interiér a rozlohu jako za obrovský pozemek. Cena domu se vyšplhala na 700 tisíc dolarů (cca 14 milionů Kč).

Fotky:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Pomozte se Kim dostat mezi trending topic!

28. srpna 2009 v 9:20


Lidičky, jestli máte twitter, prosím vás, pomozte BM rodině, aby se Kim dostala na twitteru mezi trending topics! Vím, že to není o Kim, ale na blogspot to napsat nemůžu, protože když se přihlásím, píše mi to, že ten blog neexistuje a když ho napíšu do vyhledávače, tak to píše to samý.. Dělá mi to už třetí den, tak zatím čekám! :)

Stačí když si dáte do statusu toto
" #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt #KimberlyWyatt " a nebo ke každý update alespon jednou #KimberlyWyatt !

Díky předem! :)

Fotky: Nylon magazine TV issue party (24.8.09)

26. srpna 2009 v 10:34 Akce
Ach! Jen dvě, ale snad budou fotky i s holkama! Hrooooooooooozně si to řpeju. Včera Carm napsala jedný z těch holek, co tam s nima na tý party byla, že jí holky chybí! ♥
Klikni sem pro vstup do galerie.
Fotky: Natáčení Rock The Boat s Aaliyah (2001)

26. srpna 2009 v 10:31 Natáčení
Včera to bylo 8 let, co po tragické smrti tento svět opustila úžasně talentovaná zpěvačka Aaliyah, kterou spousta lidí nazývá předchůdkyní Beyonce! :) Carmit měla tu čest s ní natáčet její poslední videoklip před smrtí (to natáčení bylo jen pár hodin před leteckou katastrofou, která se jí stala osudnou.) Dneska nascanovala svoje osobní fotky z tohoto natáčení. :)
Klikněte sem pro vstup do galerie.Fotky: Apl.de.Ap Launches jeepney music record label

26. srpna 2009 v 9:58 Akce
Fotky jsou starší, z 11.srpna, ale neměla jsem je v galerce. :) Miluju ty fotky s Ferg! ♥♥♥
Klikni sem pro vstup do galerie.


Carmit s Mel a Ash na party!

25. srpna 2009 v 13:04 Novinky
Jaj lidi, Jak já jsem šťastná.. Carmit, Mel a Ash si dneska v noci vyrazili ještě s dalšími 4 lidmi na party.. Společně!! :D Jdu koukat po fotkách! :D UMŘU! :D

Carmitina další písnička "Cream"

22. srpna 2009 v 23:26 Novinky
Boože! Zatim zní ještě líp jak Fierce! Nedokážete si představit, jak se těším na její cd! ♥

Video: Carmit fotí pro zatím neznámou kampaň

22. srpna 2009 v 11:50 Videa: Ostatní


credit: CarmitFocus

Video: Nicole s Ashley připomínají Carmit.

22. srpna 2009 v 11:38 Videa: Ostatní
Jop, je to vlog od Ashley, ale musím to sem dát! Ashley s Nicole si připomínají starý PCD časy. Nicole říká, že každá z holek měla jiný vlasy a potom pokračuje "A Carmit byla s náma!" a Ash ten smutnej obličej! ♥ Ach, to je roztomilý! :) A ještě ta poznámka pod tím "I love you Meety!". ♥

Video: Trailer na The Zodiac Show

22. srpna 2009 v 11:31 Videa: The Zodiac Show
Další pěkný trailer k ZS. Jsem ani nevěděla, že tam vystupovala Lady GaGa! :O


Zpátky!

21. srpna 2009 v 19:43
Ahoooj! Já vim, že jsem vám nedala vůbec vědět, ale byla jsem 14 dní mimo domov.. Všecko jdu okamžite dohnat, myslím, že to stihnu už dneska.. :)

Nový vzhled na myspace!

7. srpna 2009 v 10:07 Novinky

Carmit má opět nový vzhled na jejím myspace! Jop, už zase! :D :D Ale tedkon už se mi konečně po předchozích dvou zase líbí.. Už je takovej, já nevím, vážnější, víc jako pro belebritu.. Víte, jak to myslím.. :D Akorát teda na to, že má příští měsíc oficiálně vydávat první singl, tak se nějak Interscope Records nečiní! Nevím teda, na kdy to chtějí odkládat. Nj! Taky Interscope, že jo! Co si budeme povídat! :D

Blend 0.1

7. srpna 2009 v 0:40
Ach.. Tak jsem se i JÁ, na stará kolena dostala ke grafice! :D Mám totiž jeden sen, víte.. :D A v tom snu mám velký talent, prtoože v tom snu jsem naše Miška! Nebo alespon stejný talent jako ona :D :D No. Dobře. Takže skončíme se sněním a zpět do reality.:D Historicky MŮJ prvně vlastnoručně vyrobený blend s Carmit! :D Juuup! Pokud vám to třeba nedošlo, mohli byste být trochu milý a ocenit, že jsem ho veřejně vystavila a ještě, že jsem ho dělala skoro 2 HODINY! (teda 1 a třičtvrtě, ale to je strašně dlouhý na psaní.. :D) A ještě něco. Dneska jsem se oficiálně naštvala. Myslím jako vážně naštvala! Na Carmit! :D NEPTEJTE SE PROČ! Tak dobře, já vám to povim! Ona si totiž na myspace dovolila strašně troufalou věc! Ona se PŘEČETLA mojí zprávu a NEODEPSALA! Má tam ještě druhou, ta je furt nepřečtená :D!! Takže konečně k tomu dílku... :D Ach!

Tramtadadááá! :D NEE tak velkolepě! když ale já už jsem ospalá! :D

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Fotky: Osobní #01

6. srpna 2009 v 13:47 Ostatní
Táákže, nejdřív novinka, že Carmit si opět změnila vzhled na myspace! Je teda docela ošklivej, nevím proč.. Takovej amatérskej.. :) no, nevadí.. Potom, že nahrála na myspacse 3 osobní fotky (na jedný vypadá fakt divně :D).. Dále, že dneska (včera) večer byla na koncertě No Doubt a na twitter nahrála fotku s Kevinem (její přítel) a s Gwen Stefani! Tam jí to stráášně sluší! :) V galerce budou odpoledne, jdu k babče.. :)

Tady jsou fotky.. :)


Fotky: Dita Von Teese show

5. srpna 2009 v 19:00 Paparazzi/Momentky
Carmit byla 23.července na show Dity Von Teese. 24. o tom psala i na twitteru "...Then saw Dita Von Tesse perf at Avalon...ridiculousness" (Potom jsem viděla vystupovat Ditu Von Teese...směšné). Carmit to moc slušelo, líbí se mi barva jejích vlasů.. ♥♥ Akorát teda, kdekoliv ty fotky jsou, tak je u toho psaný "Carmit Bachar of The Pussycat Dolls".. Myslím si, že se tý nálepky PCD už asi nezbaví..A má Blueberry :D Stejně jako Kim..:D(a asi půlka světa :D) Fotky jsou tady nebo v galerii.The Zodiac Show

5. srpna 2009 v 11:15

V roce 2001, v Los Angeles, Carmit, Lee Cherry, Scarlett a další zahájili 'podzemní' noční klub s názvem Freedom. To se stalo občasnou "multi-kabaretní" The Zodiac Party, která se poprvé konala v Hollywood Athletic Club, pak v Key Club. O roku 2006 je Carmit v co-produkci akce, která se nyní nazývá The Zodiac Show, show plná talentovaných lidí, kteří mají svobodnou volbu si vybrat s čím budou vystupovat a odborná porota v čele s Carmit vybere ty nejlepší, kteří vystoupí na hlavním večeru této show. V srpnu 2008 bylo ohlášeno, že Carmit bude dále s Zodiac Show, kterou tenkrát popsala jako"rock 'n' roll verzi Cirque Du Soleil." Show v roce 2008 měla obrovský úspěch, a proto bude další show už v roce 2009. Zodiac dostal už několik nabídek udělat "turné" mimo USA.

Video: Fierce at Cherry Pop Show

4. srpna 2009 v 12:52 Videa: Vystoupení
Já věděla, že jsem na něco zapomněla.. :DHlavně, že to rozešlu po forech a zapomenu na svuj vlastní blog.. :D Video Carmitky, když vystupovala na Cherry Pop Show.. :) Ona je krááásnáá! ♥ :D